Вінничанам розкажуть, кого з видатних європейців можна назвати "вінницькими"

На Вінниччині реалізовують проект, метою якого є популяризація історичних відомостей про відомих діячів Європи, які народилися або проживали на території регіону
Depo.
6 липня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua

Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина" реалізовує історико-туристичний проект "Європейці Вінниччини". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Інформаційну Вінниччину". 

Проект став одним із 12-ти переможців цьогорічного конкурсу і фінансуватиметься за рахунок обласного бюджету. На його реалізацію виділено 30 тис.грн. За цей кошт заплановано видати 4 тисячі двомовних інформаційних буклетів, з інформацією про відомих європейців Вінниччини та картою області з позначками місць, де ті проживали.

Також в рамках проекту роздрукують карти формату А3 з позначками місць, де жили та творили історичні постаті. Ці карти будуть передані музеям Вінницької області, а інформаційні буклети, окрім розповсюдження музеями, будуть передані у всі бібліотеки області, в тому числі шкільні.

За словами голови ВОО МГО "Україна - Польща - Німеччина" Олексія Гаврилова, до буклету увійдуть від 25 до 50 відомих європейців Вінниччини.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця