Вінничанам покажуть цикл патріотичних фільмів про Героїв-земляків


У Вінниці в кінотеатрі "Родина" з 2 по 8 травня показуватимуть цикл фільмів "Позивний Зеніт"

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

"Це публіцистично-документальні стрічки, в яких кожен глядач впізнає свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці. Серед героїв фільмів є військові вінничани", –повідомляє прес-служба.

Цикл "Позивний Зеніт" складається з п’ятьох фільмів. Це іміджево-патріотичний проект. 

""Позивний Зеніт" – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв фільмів, війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна", – йдеться далі у повідомленні.

У фільмі – понад 70 інтерв'ю з військовослужбовцями сімох ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У Вінниці розташований штаб Повітряних Сил, тому багато героїв фільмів мешкають у Вінниці та області. Стрічки супроводжуються музикою українських виконавців - Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group. Автори фільмів – Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська.

Нагадаємо, фільм вінницького режисера "Тримай біля серця" показали в столичному кінотеатрі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця