UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вінничанам показали модель майбутнього адмінподілу області

За  обґрунтованими розрахунками фахівців Мінрегіонбуду,  у Вінницькій області доцільним є створення трьох  адміністративних центрів майбутніх районів в межах 60-кілометрової доступності: Вінницького, Могилів-Подільського та Ладижинського

Вінничанам показали модель майбутнього а…

Фахівці Мінрегіону презентували модель адіміністративно-територіального устрою Вінницької області. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

Керівник групи з питань геоінформаційного моніторингу реформ при Мінрегіоні Павло Остапенко провів у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування  презентацію моделі адіміністративно-територіального устрою Вінницької області із наданням аналітичних матеріалів Мінрегіону щодо меж та повноважень МДА (місцевих державних адміністрацій),   а також принципів територіальної організації влади на місцевому рівні та порядку визначення центрів нових районів.

За  обґрунтованими розрахунками фахівців Мінрегіонбуду,  у Вінницькій області доцільним є створення трьох  адміністративних центрів майбутніх районів в межах 60-кілометрової доступності: Вінницького, Могилів-Подільського та Ладижинського.

Згідно з пропозиціями Міністерства, кількість проектних ОТГ на Вінниччині становить 56; з них: 18 міських, 23 селищних та 15 сільських.

"Такий проєкт адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Вінницької області не є чимось абсолютно завершеним, а лише продиктований економічною доцільністю, тож на засіданні робочої групи за участю керівництва області ми заслухаємо та,по можливості, врахуємо пропозиції керівників місцевих об’єднаних територіальних громад", - стверджує Остапенко.

Додамо, що на даний час у  Вінницькій  області  на добровільних засадах створено 42 об’єднані територіальні громади (в т. ч. 2 міста обласного значення - Вінниця і Хмільник), які об’єднали 137 місцевих рад.

Нагадаємо, у Мінрегіонбуді хочуть "перекроїти" адмінподіл Вінницької області.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook