Вінничан запрошують позмагатися за кришталеву троянду

Гаслом поетичного аматорського конкурсу стали слова Рильського "…Бо дивна річ: людина кожна якоюсь мірою поет"

Depo.
20 квітня 2017 16:36
ФОТО: depo.ua

Фонд Максима Рильського "Троянди й виноград" запорошує вінничан взяти участь у конкурсі для поетів-аматорів, передає Depo.Вінниця.

Гаслом поетичного аматорського конкурсу стали слова Рильського "…Бо дивна річ: людина кожна якоюсь мірою поет".

"Поетичний аматорський марафон триватиме майже півроку – по вересень включно, після чого журі у складі якого Борис Олійник, Іван Драч, Микола Луків, Петро Засенко, Володимир Бутко, Станіслав Шевченко, Вікторія Колесник і Максим Рильський визначать до 12 лауреатів конкурсу, яких запросять в Київ на літературно-мистецький вечір урочистої церемонії вшанування, під час якої гості читатимуть свої вірші, отримають дипломи та почесні відзнаки – кришталеві троянди", – повідомив директор фонду Максим Рильський, онук поета.

Це вже четвертий подібний конкурс імені Максима Рильського для поетів – аматорів країни. Перші три відбувалися в 2006, 2008 та в 2012 роках. Як і в попередні роки організаторами Вернісажу-2017 виступили родинний фонд Максима Рильського, Український фонд культури та Київський літературно-меморіальний музей М.Т. Рильського за підтримки корпорації "Еталон".

За Положенням конкурсу, передбачено чотири номінації: патріотична лірика, філософська лірика, інтимна лірика, пейзажна лірика. Від кожного учасника чекають один або кілька віршів ( бажано, один з них – сонет) у друкованому вигляді загальним обсягом до 150 рядків. Всі твори необхідно надсилати на адресу музею М.Рильського ( 03039,Київ-39, вул. Максима Рильського,7 з поміткою "Поетичний вернісаж"). Остання дата на поштовому штемпелі – 25 вересня. Учасники конкурсу мають визначити та назвати номінацію свого твору, а також надати основні дані про себе – ПІБ, повна адреса-, контакт. тел., вік, освіта, місце роботи, посада.

Серед лауреатів і дипломантів конкурсім минулих років є й вінничани: Василь Кобець, Михайло Басюк і Оксана Дунська.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця