ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вінничан закликають подавати ідеї пам'ятника загиблим льотчикам

Збір пропозицій завершується 20 червня

Depo.
17 червня 2017 14:33
ФОТО: depo.ua

Спливає термін подання ідей пам'ятника льотчикам, які загинули в зоні АТО. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу командування Повітряних сил України.

Пам'ятний знак планують встановити на території музею Повітряних сил ЗСУ у Вінниці. Збір пропозицій завершується 20 червня.

Ескізи (формат А3) та макети (висотою 30-50 см) можна подати в управління морально-психологічного забезпечення командування Повітряних сил ЗСУ (21007, м. Вінниця, вулиця Стрілецька, 105, uaf1@ukr.net).

На пам'ятнику має бути символіка України та Повітряних сил, і місце для нанесення прізвищ загиблих військовослужбовців ПС ЗСУ.

Орієнтовна висота пам'ятника – близько 2,5 м, матеріал – граніт.

Майбутній пам'ятник має гармонійно доповнювати ансамбль комплексу "Вшанування захисників України", який є на території музею. Ескіз має супроводжуватися пояснювальною запискою обсягом не більше трьох аркушів формату А4.

З 20 червня по 6 серпня у музеї Повітряних сил ЗСУ влаштують виставку надісланих макетів і визначать переможців. Імена переможців назвуть до 24 серпня. Автори найкращих робіт отримають грошові призи, а їхні ескізи згодом втілять у граніті.

Деталі за тел.: (0432) 596-940, 596-941.

Нагадаємо, на території Вінницького медичного коледжу встановлять пам'ятник Героям-медикам.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця