Вінничан кличуть на акцію проти живодерів

Захисники тварин пропонують брати з собою на акцію домашніх улюбленців та підопічних безпритульних тварин
Depo.
11 січня 2017 11:57
ФОТО: depo.ua
Вінничан кличуть на акцію проти живодерів
Вінничан кличуть на акцію проти живодерів

Громадська організація  "Вінницьке обласне Товариство захисту тварин"  закликає вінничан у понеділок, 16 січня, о 9:30 зібратися біля міськради на мирну акцію захисту тварин, передає Depo.Вінниця.

Захисники тварин пропонують брати з собою на акцію домашніх улюбленців та підопічних безпритульних тварин, а також плакати з гаслами проти жорстокого поводження з тваринами.

Вінницька акція відбудеться за прикладом такого ж зібрання у Києві, призначеного на то же час. Мітинги, які заплановані в кілької містах україни, відбуватимуться на підтримку Проекту Закону 5119-1 від 14.09.2016 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)".

"Якби люди по всій Україні не виходили на такі демонстрації, то цього законопроекту б не знали і взагалі над ним не працювали б, а так люди в цьому випадку є основною рушійною силою. Ми намагаємося поширювати інформацію про цей законопроект і потребуємо підтримки, а ще такими мирними акціями хочемо показати, що вінничани не байдужі до домашніх улюбленців та безпритульних тварин", ‒ пише  на сторінці організації у соцмережі волонтер ГО "Товариство захисту тварин" Олександр Островський. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах