ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Викладачам медичного університету ім. М.Пирогова платили завищену зарплату

Держфінінспекція провела перевірки у вишах медичного напрямку і виявила нестачу матеріальних цінностей на 20 мільйонів гривень
Depo.
11 вересня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua

Держфінінспекція провела перевірки у 13-ти медичних вузах і в усіх були виявлені факти виплати завищеної зарплати викладачам, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на delo.ua. Керівництво закладів завищувало посадові оклади, премії та надбавки.

Серед адміністративних порушень, які допускались у вишах, найбільш поширена - неефективне використання бюджетних коштів. Зокрема, студенти, які навчались за державний кошт, не відпрацювали за направленням необхідних три роки і водночас не повернули кошти за своє навчання. В результаті держава втратила 7,7 мільйонів гривень.

У шести вишах виявили нестачу матеріальних цінностей на 20 мільйонів гривень. Також в 11 вишах зафіксовані випадки, коли будівельні та ремонтні роботи виконувались за завищеними цінами.

За пісумками перевірок до адміністративної відповідальності притягнули 71 посадовця, вони мають сплатити майже 12 тисяч гривень.

Матеріали ревізій у Національному медичному університеті імені А.А. Богомольця, Вінницькому національному медичному університеті імені М.І. Пирогова, Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського, Харківському національному медичному університеті передані до правоохоронних органів.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.