ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виборчі комісії на Вінниччині очолили люди президента

До складу більшості керівних органів територіальних виборчих комісій Вінниччини увійшли представники пропрезидентської партії
Depo.
9 вересня 2015 18:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на opora.vn.ua, серед головуючого складу 34-х ТВК Вінниччини, 22 представника партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Також до керівних органів комісій увійшло по 13 представників ВО "Батьківщина" та Радикальної партії Олега Ляшка. Найменшу кількість керівних посад отримали партії "Громадська позиція" та "Нова політика" - по 1 представнику.

Найбільше голів комісій на місцевих виборах-2015 працюватиме від "БПП Солідарність" - 8 осіб, а найменше від "Самопомічі" - 2. Представникам "Батьківщини" випало очолити 6 комісій, партії "Наш край" - 2, а Соціалістичній партії - 1. Заступників голів та секретарів найбільше від партії "Солідарність" - по 7. "Опозиційний блок" делегував 5-ох своїх людей на посади заступників голови, а Радикальна партія Олега Ляшка - 6 секретарів.

Нагадаємо, що у Вінницькій області сформовано 34 територіальні виборчі комісії, серед яких 1 обласна, 27 районних та 6 міських. Скликання першого засідання виборчих комісій має відбутись не пізніш як на наступний день з дня формування складу комісії.

Також читайте: Обласну виборчу комісію очолив представник "Самопомічі"