ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Верховний Суд України поставив крапку у звільненні Тетяни Антонець

Суд визнав законним розпорядження голови обласної ради Сергія Свитка про звільнення з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні
Depo.
18 серпня 2015 10:25
ФОТО: depo.ua
Верховний Суд України поставив крапку у звільненні Тетяни Антонець
Верховний Суд України поставив крапку у звільненні Тетяни Антонець

Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України ухвалила Постанову, згідно з якою задовольнила заяву голови Вінницької облради Сергія Свитка та остаточно визнала законність його розпорядження про звільнення з посади головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Антонець, повідомляє Depo.Вінниця. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що екс-головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Антонець була звільнена із займаної посади згідно розпорядження № 61 голови обласної Ради Сергія Свитка у зв'язку із закінченням дії контракту. Громада області і представники організацій вінницького Майдану вимагали звільнення із зазначеної посади Тетяни Антонець, яка в минулому була керівником фракції Партії регіонів в обласній Раді. Крім того, голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся із низкою звернень (земельні махінації, закупівля медичного обладнання, тощо) до правоохоронних органів з вимогою перевірити законність дій Тетяни Антонець на посаді головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця