ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ВДПУ обирає заміну скандальному ректору Шестопалюку

На місце ректора педагогічного вишу претендують шестеро кандидатів
Depo.
29 вересня 2015 09:26
ФОТО: depo.ua
ВДПУ обирає заміну скандальному ректору Шестопалюку
ВДПУ обирає заміну скандальному ректору Шестопалюку

У Вінницькому державному педагогічному університеті розпочався другий тур вибрів ректора. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

ВДПУ обирає заміну скандальному ректору Шестопалюку - фото 1

Виборча дільниця відкрилась о 9:00, голосування триватиме до 15:00. В голосуванні візьмуть участь 603 виборця: 453 наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, 60 працівників технічного персоналу та 9о студентів.

"Організація виборів, як і минулого разу, на високому рівні, створені усі умови для того, щоб кожен голосуючий висловив свою думку і зробив правильний, на його переконання, вибір, тобто той, який диктують душа та серце людини. Бо вибирають не лише керівника - вибирають людину, яка буде вести університет до нових звершень, піднімати марку університету та тримати її на високому рівні", - зазначив начальник відділу з керівними кадрами управління роботи з персоналом та керівними кадрами Міністерства освіти та науки України Євген Буліменко.

ВДПУ обирає заміну скандальному ректору Шестопалюку - фото 2

На посаду керівника університету претендують шестеро осіб, лише один з них - не співробітник вишу. 

Нагадаємо, колишній ректор ВДПУ Олександр Шестопалюк був звільнений в січні цього року. Тоді атестаційна колегія МОНу відібрала у Шестопалюка вчене звання доцента кафедри психологічних і педагогічних дисциплін та вчене звання професора, посилаючись на те, що ректор підробив документи, які дозволяли присвоїти йому наукові звання та ступені.

Щоправда, нещодавно вінницькі суди повернули скандальному ректору його вчені звання. Це викликало обурення в Міністерстві. Зрештою, Сергій Квіт оприлюднив прізвища вінницьких суддів, які повернули регалії Шестопалюку.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.