Вдома у вінницької письменниці оселились кажани
"Квартирантам" вже дали екзотичні імена
Незвичне "господарство" завела вдома вінницька письменниця Галина Рибачук-Прач. Жінка прихистила вісім кажанів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Суспільне.
Пані Галина розповідає, що кажани протягом двох тижнів один за одним зявлялися у неї на балконі. Там і живуть нині - в картонній коробці. "Квартирантам" навіть дали імена - Джефрі, Джесі, Петра, Габріель, Магнус, Алігаїда, Лукас та Рубен.
"У нас є дві кицьки. Були на сторожі, почали хвилюватися. Я зацікавилася: що трапилося? Бачу — кажан. Ще один. А вчора двері відчинили — до ніг впав. Я боялася перших. Було моторошно", - розповідає письменниця.
До речі, в одній із дитячих книг, які написала Галина Рибачук-Прач, є історія про кажана, який рятує звірів.
"Це, мабуть, закономірність, а не випадковість. Усе, що фантазуємо, втілиться в життя", — каже Галина Рибачук-Прач.
Залишати кажанів вдома письменниця не планує, каже, що коли вони наберуться сил, випустить на волю, бо в природі від них багато користі.
Нагадаємо, у місті на Вінниччині подружжя дало прихисток лебедю і двом лелекам.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця