ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Валерія Коровія визнали регіональним лідером Вінниччини

За результатами обласного конкурсу "Людина року" у номінаціях "Міський голова, голова районної ради" і "Роботодавець" переможців немає
Depo.
12 серпня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Валерія Коровія визнали регіональним лідером Вінниччини
Валерія Коровія визнали регіональним лідером Вінниччини

Учасниками обласного конкурсу на звання "Людина року" в 2015 році стали 103 віничанина, найкращих визначали у 24 номінаціях, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на сайт обласної ради.

Основними критеріями під час визначення переможців були особисті заслуги і вагомі професійні здобутки в оголошених номінаціях. Так, одним із важливих критеріїв, за яким визначалися переможці в окремих номінаціях, була особиста участь номінантів у зоні бойових дій на сході України. Серед конкурсантів такий був лише один кандидат - Віктор Свинарчук (Йосипівський сільський голова, служив у зоні АТО та був поранений)- його ж і визнали кращим сільським головою Вінниччини.

У двох номінаціях, зокрема, "Міський голова, голова районної ради" і "Роботодавець" переможців не було визначено у зв'язку з тим, що у цих номінаціях було по одному учаснику. На думку членів комісії це нівелює як умови конкурсу, так і змагальність кандидатів, створює виключні переваги лише для одного учасника. Тому вирішили у зазначених номінаціях не визначати переможців.

Церемонія присвоєння звання "Людина року" і нагородження переможців конкурсу відбудеться на урочистому засіданні з нагоди Дня незалежності України.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця