ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Тульчині в конфлікт вчительки з учнями втрутився суд

Вчителька вимагає 50 тисяч гривень за ображену честь та гідність
Depo.
28 квітня 2016 15:27
ФОТО: depo.ua
В Тульчині в конфлікт вчительки з учнями втрутився суд
В Тульчині в конфлікт вчительки з учнями втрутився суд

В Тульчині конфлікт між матір'ю 10-класника та вчителькою історії Галиною Ковальчук перетворився на судове засідання, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Надзвичайні новини".

Вчителька історії подала в суд і вимагає щоб мати Ельдара Салімова вибачилась перед батьками та компенсувала вчительці моральну шкоду в розмірі 50 тисяч грн.

Олена Литвинова каже, що після занять з історії її син Ельдар Салімов погано почувався, а на уроці її сина вчителька називала дебілом. Хлопець каже, що вчителька занижує оцінки, ображає його та батьків. Водночас діти стверджують, що бували випадки, коли вчителька їх принижувала.

Мати хлопця звернулась у Міністерство освіти, після чого було проведено перевірку роботи Галини Ковальчук. В її діях суттєвих порушень не знайшли, але дирекція школи зізнається, що до роботи вчительки історії все ж є претензії.

Водночас Галина Ковальчук відкидає всі звинувачення та відмовляється йти на мирову угоду з Оленою Литвиновою. Наразі вчительку відсторонили від викладання предмету у класі, де навчається Ельдар. А наступного року проведуть переатестацію.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця