В одному з сіл Вінниччини кілька штабів не познімали вчасно свої агітаційні матеріали

Кілька агітаційних плакатів і оголошень залишилися біля дільниці в селі Немія Могилів-Подільського району 

На Вінниччині спостерігачі ОПОРИ зафіксували незаконну агітацію неподалік від дільниці. Про це повідомлчє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу ОПОРИ.

Недалеко від виборчої дільниці №050697, що у селі Немія Могилів-Подільського району (виборчий округ №16), розміщені агітаційні матеріали деяких кандидатів та політичних партій, що є порушенням виборчого законодавства. Через дорогу від виборчої дільниці в день виборів виявили агітаційні матеріали на підтримку політичної партії "Українська стратегія Гройсмана". Білборд із написом "Приєднуйся до команди. Українська стратегія Гроймана" висить на паркані. На електроопорі наклеєно агітаційний плакат із написом "Українська стратегія Гройсмана. Приєднуйся до команди. strategy.ua".

На електроопорах зафіксовано агітаційні листівки кандидата у народні депутати по виборчому округу №16 Володимира Василишена (суб’єкт висування – Аграрна партія України) і оголошення про минулу зустріч із кандидатом у народні депутати по виборчому округу №16 Юрієм Македоном (самовисування).

З проводу зафіксованого факту спостерігач ОПОРИ викликав поліцію.

Нагадаємо, це не єдина дільниця, де зафіксовано незаконну агітацію в день виборів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook