В обласній лікарні реконструювали операційний блок

Нове "обличчя" операційного блоку дитячої обласної лікарні коштувало більше 2 мільйонів гривень
Depo.
11 липня 2016 13:56
ФОТО: depo.ua
В обласній лікарні реконструювали операційний блок
В обласній лікарні реконструювали операційний блок

Сьогодні, 11 липня, на 6-му поверсі головного корпусу обласної дитячої лікарні відкрили капітально відремонтований операційний блок на три операційні. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Ремонт почали робити у жовтні 2015 року. На реконструкцію було виділено понад 2 мільйони гривень з обласного бюджету. Щоправда оперуватимуть хірурги на старому обладнанні, нове, каже головний лікар лікарні Василь Паненко, закуповуватимуть поступово.

"Відтепер в достойних і безпечних умовах може надаватися допомога. Ми мали дві операційні ,тепер є три. Цей операційний блок матиме автономний обмін повітря і автономне кондеціовання. Тобто жодне повітря з вулиці чи інших підрозділів лікарні не буде попадати в операційний блок, а те. що в операційній, не буде потрапляти в інші підрозділи лікарні. Це європейські норми, які втіленні у нас", - каже Паненко. 

За його словами, в даному операційному блоці робиться близько 3 тисяч операцій на рік. Повноцінно він запрацює за десять днів. Тут є окрема операційна для ургентних втручань, в іншій операційній хірурги проводитимуть планові оперативні втручання дітям з травматологічною та ортопедичною патологією. Третя операційна призначена для оперативних втручань ЛОР-органів. Також планується проводити планові нейрохірургічні втручання.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця