В Москві дві студентки догралися на гуслях до штрафу

Імпровізований виступ вуличних музикантів поліціянти кваліфікували як "організація масового заходу"
Depo.
11 серпня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

На Росії двох студенток пітерського музучилища Любов Старцеву і Віолетту Михайлову, що зіграли на гуслях та домрі на столичній Манежній площі, оштрафували на 20 тисяч рублів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на РАПСІ

Як повідомляється, 25 липня в Москві на Манежній площі представники правоохоронних органів затримали двох вуличних музиканток - студенток пітерського музичного технікуму імені Мусоргського. Імпровізований виступ дівчат зі "старовинними рускими інструментами" поліціянти кваліфікували як "організація масового заходу" та склали протокол за статтею 20.2.2. частини 1 КоАП РФ "Організація масового одночасного перебування і (або) пересування громадян в громадських місцях, які призвели до порушення громадського порядку".

Згодом Тверський суд Москви визнав студенток винними в інкримінованому їм адміністративному правопорушенні і призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожній. Також суд зобов'язав правоохоронців повернути дівчатам домру і гуслі, вилучені у них під час затримання.

Дівчата розповіли, що приїхали в Москву вступати до вишу, а коли це зробити не вдалося, вирішили зібрати гроші на зворотній квиток, граючи на вулиці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця