В міськраді розповіли, чим розважатимуть вінничан на День Незалежності України

Традиційно, дрес-кодом до Дня Незалежності будуть вишиванки та українські віночки
Depo.
18 серпня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
В міськраді розповіли, чим розважатимуть вінничан на День Незалежності України
В міськраді розповіли, чим розважатимуть вінничан на День Незалежності України

У середу, 24 серпня, у місті проходитиме чимало різноманітних заходів, пронизаних патріотизмом, національними традиціями та колоритом.

Вже традиційно, на майдані Незалежності, відбудеться фестиваль сучасного українського мистецтва "Подільська Пектораль". Кінолюбителі зможуть побувати на прем’єрі фільму "Полон". Також цього дня проходитиме фестиваль народного мистецтва VinArtStreet з ярмарками, конкурсами, майстер-класами, солодким двориком для дітей. Під час заходів відбудеться благодійний збір коштів для учасників АТО.

Напередодні, 23 серпня, о 10:00 на майдані Незалежності відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапору України. Після цього, на Європейській площі обласне управління культури і мистецтва організовує масштабних захід "Скарби України Поділля". Тут будуть представлені всі райони області зі своїми традиціями, колективами, концертними програмами.

24 серпня о 15:00 на майдані Незалежності у Вінниці стартує фестиваль сучасного українського мистецтва "Подільська пектораль". Він об'єднає в собі музичні, освітні, виставкові та культурно-мистецькі дійства. Тут будуть проекти "Колорит у єдності", "Розквітай, моя Україна", фейс-арт від вінницький дитячих спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. А також – тематичні екскурсії по Вінниці, виставки обласного та краєзнавчого музеїв тощо.

Концерт з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України "В твоїх обіймах, Україно" розпочнеться о 15:00 і триватиме до 22:00. У ньому братимуть участь творчі колективи міста Вінниці та з районів, окремі виконавці.

Паралельно на майдані Незалежності відбудеться проект VinArtStreet. Він буде реалізованим у рамках конкурсу громадських ініціатив, який проходив для громадських організацій. Цей проект включає в себе ярмарок виробів ручної роботи, виставки робіт сучасних художників, конкурс на кращий сувенір міста Вінниці (приурочений до Дня міста). А також – виставку найцікавіших колекцій сучасних колекціонерів Вінниці, показ мод дизайнерів, інтер’єрні фото-зони.

На майдані Незалежності будуть майстер-класи з образотворчого мистецтва для дітей та дорослих, солодкий дворик, аніматори, цікаві конкурси. Також під час заходів відбуватиметься благодійний збір коштів та речей для учасників АТО.

О 19:00 у кінотеатрі "Родина" відбудеться презентація фільму "Полон" Анатолія Матешка. Очікується, що на захід приїдуть Володимир Горянський, Лариса Руснак та Остап Ступка, які були акторами у цій стрічці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця