ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ладижинському інтернаті кажуть, що їхні кухарки виносили не продукти, а помиї і розсаду

В інтернаті "Троянда" виправдовують жінок, які через "чорний" хід виносили пакети з кухні, однак догани їм, все-таки, виписали
Depo.
15 червня 2016 17:29
ФОТО: depo.ua
В Ладижинському інтернаті кажуть, що їхні кухарки виносили не продукти, а помиї і розсаду
В Ладижинському інтернаті кажуть, що їхні кухарки виносили не продукти, а помиї і розсаду

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

За словами директора будинку-інтернату Володимира Мельника, достименно невідомо що знаходилось в пакетах, які виносили жінки.

"Коли вони виносили ті сумки, ніхто не перевіряв їхній вміст. Тому стверджувати, що вони виносили продукти, поки що немає підстав", - сказав чиновник.

Кадровик інтернату Наталя Скавронська підтверджує, що в пакетах не було ніяких матеріальних цінностей, які належать інтернату.

"Ми провели своє власне службове розслідування. Про те, чому вони виходили не через центральний вхід, а лізли через паркан, жінки пояснили, що втомилися, а від кухні туди йти трохи ближче. На тому відео зазняті дві санітарки-роздавальниці, котрі, по суті, не мають доступу до продуктів на кухні. Найбільше, що вони могли взяти - помиї, що, власне, одна й несла. Це була субота, базарний день. Кожна перед роботою купила якусь розсаду, щось придбала собі на ринку", - пояснює працівниця інтернату.

Вона, в свою чергу, звинувачує активіста Сергія Березюка, який зняв відео, у особистих корисливих мотивах "очорнити" колектив спецзакладу.

"Ще донедавна його дружина Лідія працювала у нас кухарем. Її звільнили за угодою сторін після того, як у неї вже було три догани, її спіймали на крадіжці. Але людину пожаліли", - сказала Скавронська. 

За словами кадровика, після інциденту з відео кухарка інтернату звільнилася, бо не змогли працювати "в стресі".

Нагадаємо, що на минулому тижні активісти "Офіцерського корпусу Ладижина" зняли відео, де працівниці інтернату "Троянда" через "чорний" хід виносять з території спецзакладу пакунки та вантажать їх у службовий автомобіль.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця