Уперше на Вінниччині людина на візку почала працювати на державній службі


У Вінниці успішно долають стереотипи щодо людей з інвалідністю

Уперше на Вінниччині людина на візку поч…

Уперше на Вінниччині державним службовцем стала людина, яка пересувається на візку. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Сьогодні, 25 березня, в департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації публічно й урочисто Присягу державного службовця склала головний спеціаліст відділу електронного документообігу управління молодіжної політики та електронного врядування департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Ольга Скульська – людина на візку.

Як зауважила директор профільного департаменту Наталя Заболотна, облдержадміністрація послідовно працює над створенням доступних умов для роботи людей з інвалідністю.

"Ми зробили департамент доступним для людей з інвалідністю не тільки архітектурно. Нещодавно у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу електронного документообігу перемогла людина, яка пересувається на візку. Сьогодні Ольга Скульська прийняла присягу державного службовця. Я закликаю інші органи влади працевлаштовувати у себе людей з інвалідністю" – зазначила Заболотна.

Директор Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Поділля" Роман Штогрин повідомив, що  в закладі за підтримки Міністерства соціальної політики України, ПРООН та департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації завершено апробацію нової для України послуги – соціального супроводу людей з інвалідністю при працевлаштуванні та на робочому місці.  Послуга спрямована на успішне працевлаштування людини з інвалідністю, її адаптацію на робочому місці та в трудовому колективі. Протягом півторарічного терміну за новим підходом реабілітаційною установою працевлаштовані на відкритому ринку праці 56 осіб з різними формами інвалідності, 48 з них досі стабільно працюють за місцем працевлаштування. Двадцять працевлаштованих осіб супроводжувались безпосередньо на робочому місці протягом семи місяців.

Центр "Поділля" розробив методичні рекомендації з надання послуги соціального супроводу, підготував п’ять фахівців, які вміють її надавати, і надав пропозиції Міністерству соціальної політики України щодо удосконалення державного стандарту соціальної послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці.

"У суспільстві склався негативний стереотип щодо трудового потенціалу людей з інвалідністю. Ми хочемо довести, що за умови раціональної організації роботи тисячі спроможних людей з інвалідністю зможуть успішно знайти роботу і працювати", -зазначив Штогрин.

Нагадаємо, у Вінниці студенти провели соціальний експеримент "Разом! Без обмежень!".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme