ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві

Художники з візуальних ефектів кажуть, що 60% нової шедевральної відеороботи британського гурту "Coldplay" було відзнято в столиці України
Depo.
25 травня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua
Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві
Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві

Про це візуальщики з Дніпра Сергій Машевський та Анатолій Кузьмицький розповіли в ефірі телеканалу "Дождь", передає Depo.Вінниця.

Кліп британського гурту "Coldplay" на пісню "Up&Up" зібрав вже кілька десятків мільйонів переглядів в Інтернеті. Левову частку популярності відеороботі додав неординарний візуальний ряд, який, під керівництвом ізраїльських режисерів, створювали українці: київська продакшн-студія "Radioaktive Film" та команда художників-візуальщиків з Дніпра "Gloria FX". 

За словами фахівця з візуальних ефектів Сергія Машевського, над проектом протягом двох місяців працювала команда з чотирьох країн світу. В роботі використовувались кадри з хроніки, а також відеоматеріал, який знімався спаціально для кліпу. Всього мали місце чотири знімальних дні, три з яких - в Києві.

"Цей проект - це результат роботи людей в різних країнах – ним займались фахівці з Англії, США, України та Ізраїлю. Всього було три знімальних дні у Києві та один в Нью-Йорку. Музиканти знімались в Ньою-Йорку. Однак практично 60% кліпу було знято в Києві: велосипедистка з вибухами, гімнастка перед якою теж вибух і кружка з плавчинями, і вулкан з попкорном - все це знімали в Києві", - розповідає Машевський.

Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві - фото 1

Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві - фото 2

Українські візуальщики розповіли, як знімали кліп "Coldplay" у Києві - фото 3

За словами художника-візуальщика, остаточний варіант кліпу затвердили аж після 17-го монтажу.

"З кожним монтажем щось змінювали, щось не подобалось режисерам, щось артистам, щось лейблу", - пояснює він.

Хлопці з "Gloria FX" вже мають премію MTV Music Awards за кращі візуальні ефекти до відеокліпу Джастіна Бібера, та жартують, що на їхній полиці з нагородами - ще вдосталь місця. Та справжнім визнанням вони вважають високу оцінку їхньої роботи лідером "Coldplay" Крісом Мартіном.

"Після того як Кріс Мартін в одному зі своїх інтерв'ю сказав, що якщо забрати трек "Coldplay" і залишити тільки відео - то все-рівно воно залишиться геніальним, тоді ми зрозуміли, що у нас все вдалось", - кажуть українські художники.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця