ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Укпошта "з'їдає" у вінницьких пенсіонерів по 130 грн. в рік

Якщо б пенсіонери області отримували виплати у банках, а не у відділеннях Укрпошти, їхні пенсії зросли б більш ніж на 130 грн. в рік
Depo.
4 травня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua
Укпошта "з
Укпошта "з'їдає" у вінницьких пенсіонерів по 130 грн. в рік

За послуги з доставки пенсій через відділення Укрпошти Пенсійний фонд Вінницької області торік заплатив 64,1 млн. грн.. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами начальника пенсійного фонду області Олени Корчаки, якщо б усі вінничани отримували пенсію через банківські структури, то кожному пенсіонеру області можна було б додатково нарахувати 131 грн. в рік.

"Ми розуміємо, що Укрпошта наш соціальний партнер і саме вони доставляють пенсію додому тих, хто хворий, кому важко рухатися. Але дуже часто, особливо в містах, люди ходять на поштові відділення і отримують пенсію там самі. Але за умов коли ми б не користувалися послугами Укрпошти, то в місяць могли б додатково кожному пенсіонеру нашої області підняти пенсії на 11 гривень", - розповіла чиновниця. 

Загалом, на Вінниччині через банки  пенсію отримуюють 215 тисяч осіб, або 44 % від загальної чисельності пенсіонерів області.

Нагадаємо, після підвищення пенсійних виплат, вінничани отримають до своїх пенсій від однієї копійки до 190 гривень.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця