У жовтні у Вінниці розпочнеться перерахунок субсидій

Тим, хто отримував таку допомогу раніше, повторно подавати документи не потрібно
Depo.
9 вересня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
У жовтні у Вінниці розпочнеться перерахунок субсидій
У жовтні у Вінниці розпочнеться перерахунок субсидій

У жовтні департамент соціальної політики Вінницької міської ради розпочне перерахунок субсидій на опалювальний період. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням нам прес-службу Вінницької міської ради.

 Вінничанам, які в попередньому сезоні отримували цю державно допомогу, не потрібно звертатись до Прозорих офісів і повторно подавати документи. Обчислення будуть проведені автоматично. Винятком є домогосподарства, в яких відбулися зміни у кількості зареєстрованих осіб або інші, які впливають на розмір нарахувань.

 За опалювальний період 2015-2016 рр. у Вінниці субсидією скористалося майже 67 тис домогосподарств, що складає трохи більше половини загальної кількості помешкань вінничан. Середній розмір призначених за опалювальний період субсидій становить 1,2 тис. грн.

Нагадаємо, вінничани, які отримують державну допомогу, зобов’язані протягом місяця повідомити департамент соціальної політики про зміни, які можуть вплинути на розмір субсидії: у кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціальному статусі, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг понад 50 тис. грн.

За попередніми підрахунками, через збільшення ціни на опалення протягом опалювального періоду 2016-2017 рр, кількість отримувачів субсидій зросте на 20 – 25 тисяч і становитиме близько 70% від загальної кількості домогосподарств міста.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця