Комісія Міноборони шукала, але так і не знайшла хробаків у солдатському супі

У військовій частині А-1119 шукали хробаків після відео, в якому солдати зі своєї вечері дістають личинки комах
Depo.
11 січня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua
Комісія Міноборони шукала, але так і не знайшла хробаків у солдатському супі
Комісія Міноборони шукала, але так і не знайшла хробаків у солдатському супі

Міністерство оборони України спростувало інформацію про те, що у військовій частині А-1119, яка знаходиться поблизу Калинівки, що на Вінниччині, солдатів строкової служби годують неякісними продуктами, повідомляє Depo.Вінниця

Після того, як в мережі з'явилось відео із солдатським супом, в якому "плавають"  хробаки, військову частину перевірила комісія Міноборони. До її складу увійшли представники військової прокуратури, військової служби правопорядку та відділу санітарно-епідеміологічного нагляду Вінницького санітарно-епідеміологічного загону. Перевірили їдальню, продовольчий склад і комору зберігання продуктів. 

Комісія прозвітувала, що "паразитів або чогось подібного в крупах та овочах виявлено не було". Також ревізори не знайшли зіпсованих продуктів та неякісних овочів. Натомість комісія констатувала - в частині "є всі необхідні сертифікати якості продуктів, які відповідають всім нормам і державним стандартам".

Начальник вінницького регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Сергій Фудрик уточнив, що перевірка проводилася 5 січня. Проте, звідки взялось відео, пояснити так і не зміг. 

"Відео дійсно було знято у військовій частині. Але коли саме знімалось - невідомо. Тому наскільки воно відповідає дійсності наразі сказати не можу", - сказав Фудрик. 

Нагадаємо, після Нового року в мережі з'явилось відео, на якому видно, як з тарілки з супом витягують хробаків. Відео на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" виклав один з користувачів, запевняючи, що отримав його від свого товариша з військової частини А-1119. Мовляв, такою "вечерею" нагодували захисників вітчизни у новорічний вечір.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця