У Вінницю приїхав голова представництва Європейського Союзу


Дипломат цікавився тим, як оцінюють на місцях реформу децентралізації

Сьогодні, 21 березня, у Вінниці з візитом перебуває голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку вінницького міського голови  Сергія Моргунова.

"Під час зустрічі з паном Послом розповів про результати децентралізації для нашої об’єднаної міської громади. Саме тим, як оцінюють на місцях реформу, яка визнана найбільш успішною в Україні за останні роки, і цікавився дипломат. Бюджет розвитку Вінниці з 2014 року зріс у 5,5 рази – і це дозволило реалізувати важливі інфраструктурні проекти за підтримки з державного бюджету. Завдяки новим фінансовим можливостям та повноваженням ми змогли покращити якість надання адміністративних, освітніх, медичних послуг нашим мешканцям. І така ситуація характерна і для інших громад", – пише Моргунов.

Посол ЄС запевнив, що європейська спільнота підтримує реформи в Україні та вважає, що цей процес має продовжуватися і у виборчий рік, і наголосив на важливій ролі місцевої влади у результативності реформ, які проводяться в державі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця