Вінничанка народила на парковці біля кафе

У Вінниця поліція отримала виклик на "масову бійку", а потрапила на пологи просто неба
Depo.
14 вересня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua
Вінничанка народила на парковці біля кафе
Вінничанка народила на парковці біля кафе

У Вінниці в ніч на неділю, 11 вересня, жінка народила дитину на парковці біля кафе. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин.

Дійство розгорнулося біля будинку № 22 на вулиці Блока. Мешканка будинку Світлана Іскра почула жіночий крик і, вирішивши, що комусь потрібна допомога, викликала поліцію.

"За черговим її криком ми почули слова: "Ти ж тільки пуповину переріж". А їй хтось відповідає: "Чекай, ти ж іще не народила". Тоді ми все зрозуміли і почали викликати швидку. Ми були не перші і явно не останні, хто це зробив. Жінка закричала ще кілька разів. Таксист у цей час пішов кудись, можливо, шукати ще допомогу", — розповідає очевидиця.

Доки їхала "швидка", люди, які прибігли на крик, допомагали хто чим міг: порадами, речами, добрими словами. Найбільше були спантеличені поліцейські, які отримали виклик на "масову бійку", а потрапили на пологи.

Швидка відвезла породіллю у лікарню імені Пирогова, розташовану зовсім поруч. Яке повідомила заступник головного лікаря Інна Кукуруза, мама і дитина почуваються добре.

"Цей випадок зареєстрований як пологи поза лікарняним закладом. Пацієнтка доставлена у лікарню Пирогова, у відділення патологій вагітних разом з дитиною. Мама та дитина почувають себе позитивно. Зараз ми готуємо документи на дитину", - повідомила лікарка.

Мама спілкуватися з журналістами відмловилася. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця