ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьку обладміністрацію взяли в облогу мітингів

Працівники "Геосистеми" прийшли на підтримку колишнього керівника
Depo.
30 вересня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
Вінницьку обладміністрацію взяли в облогу мітингів
Вінницьку обладміністрацію взяли в облогу мітингів

Біля Вінницької ОДА одночасно два мітинги протесту: працівники підприємства "Геосистема" виступають проти нового директора, якого було призначено з Києва. А громадська організація "Вільна громада", в свою чергу, підтримує нове керівництво, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на i-vin.info.

ДНВП "Геосистема" займається розробкою та виробництвом обладнання і програмного забезпечення для цифрової фотограмметрії та картографії. Підприємство підпорядковується Держгеокадастру.

Працівники "Геосистеми" прийшли захищати колишнього керівника. Цього року керівництво з Києва не продовжило контракт з Віктором Маловим, який був директором підприємства і одним з його засновників. Нового керівника на підприємство прислали зі столиці, що і обурило людей.

За словами співробітниці "Геосистеми" Світлани Гринчук, новий керівник не має спеціальної освіти, але його все ж поставили директором. Жінка переконана, що призначення цієї людини повністю паралізує роботу підприємства.
Також колектив "Геосистеми" не задоволений тим, що підприємство є державним, але особливої підтримки, в тому числі фінансування, з боку держави працівники не відчувають. Відтак Київ не має права втручатися в життя структури без відома співробітників, вважають мітингарі.

Водночас молодики з організації "Вільна громада" з мітингарями не згодні. Припускають, що можливо Віктор Малов давав хід корупції. Тому і прийшли під ОДА на підтримку нового керівництва. Щоправда, яке відношення хлопці "спортивної статури" вони мають до роботи "Геосистеми" незрозуміло.

У Вінниця під адміністрацією одразу 2 мітинги через ситуацію на місцевому підприємстві - фото 1

Позицію Держгеокадастру з приводу протистояння на підприємстві опулікував днями сайт myvin.com.ua. Як зазначили в прес-службі держоргану, Київ не задоволений фінансовими результатами підприємства "Геосистема". Що і стало причиною звільнення Віктора Малого.

"Сумарний дохід усіх держпідприємств у системі Держгеокадастру за 2014 рік склав 371, 55 млн. грн., чистий прибуток - 2106 тис. гривень. З цієї суми 2,75 млн чистого прибутку отримала "Геосистема" - це найкращий результат. Однак це незадовільний результат у порівнянні з потенціалом самого підприємства. Саме тому Віктору Малову було поставлено чіткі умови: перша - всі послуги мають надаватись державним підприємством, а зиск від цього має отримувати державний бюджет. Друга - для оптимізації економічної діяльності в менеджмент має бути введений професійний управлінець-фінансист. Адже кожен має займатись своєю справою - фінансист рахувати кошти, а інженер - впроваджувати науково-технічні розробки. Обидві умови були сприйняті "в штики", а у відповідь були обіцяні неприємності. Зараз стає очевидним, що погроза не була пустою", - йдеться в повідомленні.

На пост керівника "Геосистеми" наразі оголошений відкритий кадровий конкурс. Як зазначили в Держгеокадастрі, Віктор Млов теж може взяти в ньому участь.

Журналісти Depo.Вінниця і надалі відслідковуватимуть ситуацію на підприємстві "Геосистема".

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.