ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінницькому військкоматі готуються до 7-ої хвилі мобілізації

Генштаб дав завдання регіональним військкоматам бути готовими до почаку мобілізації бійових одиниць в АТО
Depo.
1 червня 2016 15:59
ФОТО: depo.ua
У Вінницькому військкоматі готуються до 7-ої хвилі мобілізації
У Вінницькому військкоматі готуються до 7-ої хвилі мобілізації

Про це кореспонденту Depo.Вінниця розповів заступник військового комісара по роботі з особовим складом Вінницького обласного військового комісаріату, підполковник Анатолій Щербатий.

"Дійсно, прозвучало про можливість сьомої черги мобілізації. Але точної дати її початку ми не отримували. Відповідних указів і розпорядження на сьогодні немає. Однак ми завжди готові виконувати основне завдання комісаріатів – це укомплектування людськими і транспортними ресурсами відповідно до потреб військових частин" , - зазначив Анатолій Щербатий.

У той же час, днями обласний військовий комісар Житомирського обласного військового комісаріату Юрій Колесніченко заявив, що говорив про ймовірну мобілізацію і з президентом Петром Порошенко.

"27 травня, коли в Житомир прилітав президент, було визначено розпочати підготовку до 7-ї хвилі мобілізації. Ще раніше на нараді в Києві начальник Генерального штабу також визначив завдання почати підготовку до мобілізації. Виходячи із цього, на жаль, ми вимушені констатувати факт, що 7-а хвиля мобілізації скоріше за все буде", - цитують Колесніченка місцеві ЗМІ.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця