ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінницькому районі назріває ще один земельний скандал

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко наполегливо цікавиться, як "дерибанили" землю Вінницького району з 2002 по 2010 роки
Depo.
1 липня 2015 14:05
ФОТО: depo.ua
У Вінницькому районі назріває ще один земельний скандал
У Вінницькому районі назріває ще один земельний скандал

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія щодо відповідності голови Вінницької районної державної адміністрації Віктора Шмігеля займаній посаді, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу Вінницької облради.

Сергій Свитко двічі звертався до керівника Вінницької райдержадміністрації Віктора Шмігеля з проханням надати інформацію щодо виділення земельних ділянок у Вінницькому районі фізичним та юридичним особам для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва за період з 2002 по 2010 роки.

Свої вимоги Свитко аргументує тим, що йому надходять дуже багато звернень і скарг від жителів Вінницького району щодо питання виділення земельних ділянок громадянам, зокрема учасникам АТО. Нагадаємо, на початку червня цього року проти голови Вороновицької селищної ради порушено кримінальне провадження за незаконні оборудки з землею.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.