UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У вінницькому парку на честь Дня Незалежності фестивалили майстри народної творчості

Найбільше на виставці було вишитих виробів

У вінницькому парку  на честь Дня Незале…

У Вінниці в центральному парку відбувся фестивальнародної творчості "Скарби Поділля". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Кожен район області, а також окремі заклади підготували виставки робіт народних майстрів. Найбільше на виставці було вишитих виробів, зокрема счимало рушників, вишитих у традиційній подільскій техніці – качалочкою. Були й сорочки та рушники, вишиті іншою традиційною технікою Східного Поділля – низинкою. Учасники і гості фестивалю залюбки фотографувалися біля восьмиметрового вишитого рушника, який створили майстрині Вінниччини. 

У власноруч вишитій низинкою сорочці прихїала на виставку вчительки з Бершаді Оксана Шуляр. Охочим спробувати вишивати низинкою бершадчанка дала майстер-клас. Крім того, вона взяла участь у показі вишитого одягу.

Опановувати давні українські техніки вишивки Оксана Шуляр приїздила до Вінниці – на заняття студії "Своє. Рідне", в якій давнє мистецтво викладав інженер з Луганська Андрій Єрмаков. Отриманими знаннями і навичками вишивальниця ділиться зі своїми земляками в Бершаді, давала майстер-класи у Вінниці, а також в Умані сусідньої Черкаської області.

Серед учасниць фестивалю була й викладачка педунівеситету Ірина Савчук. Ірина показала зразки вишивки низинкою і качалочкою, а також інші власні вироби, оскільки знається на багатьох видах народної творчості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook