Вінницькі судді покажуть, з чим до них звертаються депутати

Суд публікуватиме на своєму сайті усі звернення депутатів та інших громадян і відповіді на них
Depo.
19 січня 2016 18:24
ФОТО: depo.ua
Вінницькі судді покажуть, з чим до них звертаються депутати
Вінницькі судді покажуть, з чим до них звертаються депутати

Вінницький апеляційний адміністративний суд публікуватиме повні тексти депутатських звернень та запитів, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу суду.

Винесуть в публічну площину також звернення та запити, які надходитимуть до суду від фізичних та юридичних осіб, чиновників та посадовців. А також - відповіді на на них. Це робитиметься "з метою повноцінного інформування громадян про діяльність суду та запобігання здійсненню можливого тиску на суд та суддів шляхом використання права на звернення", - йдеться в повідомленні на сайті суду. 

Першими у ВААС опублікували три запити нардепа-"радикала" Дениса Селантьєва. Усі вони надійшли у жовтні минулого року. Народний обранець цікавився окремими справами, які під час революційних подій в України розглядали троє вінницьких суддів: Тетяна Сапальова, Олександр Боровицький та Юрій Полотнянко. 

Зокрема, Силантьєв просив надати інформацію про перебіг справ щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту з 21 листопада 2013 року по 8 квітня 2015 року. Його зацікавило, чи мав місце тиск на суддів при розгляді цих справ. Крім того Силантьєв хотів бачити копії особових справ суддів та їх декларації за 2013-2014 роки. 

В суді відповіли, що усі вінницькі судді дійсно приймали рішення обмежити мирні зібрання на головній площі Чернівців та кількох вулицях на два дні - з 29 листопада по 1 грудня 2013 року. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця