ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінницькій райраді оголосили не того депутата

Перед сесією райради виникла суперечка щодо того, кого з "порошенківців" оголосити депутатом замість "вибулого" Ковінька
Depo.
17 травня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
У Вінницькій райраді оголосили не того депутата
У Вінницькій райраді оголосили не того депутата

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Голова територіальної виборчої комісії Валентина Соболь оголосила рішення комісії, відповідно до якого наступним з виборчого списку "БПП "Солідарність" в райраду "заходить" Володимир Павловський. Однак депутат Олександр Мельник здійняв галас, мовляв, сьогодні зранку Вінницький окружний адміністративний суд заборонив ТВК оголошувати їхню постанову. Адже суд саме розглядає позов іншої кандидатки від "БПП" Людмили Яворської. Остання переконана, що саме вона має стати депутатом райради.

У Вінницькій райраді оголосили не того депутата - фото 1

На фото: депутат Олександр Мельник

У Вінницькій райраді оголосили не того депутата - фото 2

Копія ухвали суду від 17 травня

Яворська аргументує своє право на мандат тим, що вона набрала більше голосів ніж Павловський у районному територіальному виборчому окрузі.

"За Павловського віддано 23,05% голосів виборців, в той час як за Яворську - 25,2%", - йдеться в позовній заяві Людмили Яворської.

Разом з тим, на сайті ЦВК вказано, що наступний у списку саме Павловський. Ба більше - у внутрішньопартійному рейтингу є ще одна кандидатка - Зоя Конопліцька, яка, по-ідеї, теж могла б претендувати на депутатське крісло.

У Вінницькій райраді оголосили не того депутата - фото 2

Голова Вінницької райради Сергій Сітарський, в свою чергу, запевняє, що представлення Павловського відбулось згідно чинного законодавства. Адже заява від ТВК надійшла в райраду 13 травня і ніяких інших документів вони не отримували. 

У Вінницькій райраді оголосили не того депутата - фото 4

Нагадаємо, що в квітні депутат районної ради Олександр Ковінько був обраний Вороновицьким селищним головою, відтак він склав свій депутатський мандат.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця