ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінницькій облраді утворили дві міжфракційні депутатські групи

Близько десятка депутатів Вінницької обласної ради об'єднались у два міжфракційних об'єднання
Depo.
30 березня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник оголосив про створення міжфракційних об'єднань "Промисловці та підприємці Вінниччини" та "За майбутнє Вінниччини". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Міжфракційну депутатську групу "Промисловці та підприємці Вінниччини" очолив "порошенківець" Дмитро Чаленко, який є головою правління ПАТ "Вінницький олієжировий комбінат".

До міжфракційної депутатської групи "Підприємці та Промисловці Вінниччини" увійшли: "радикали" Сергій Кривешко, Володимир Крисько, "порошенківці" Олександр Крученюк, Андрій Поліщук та Ігор Лещенко, депутат від "Самопомочі" Вадим Соляник. 

До складу другої депутатської групи "За майбутнє Вінниччини" також увійшли депутати-радикали Сергій Кривешко і Володимир Крисько, "порошенківці" Олександр Крученюк, Людмила Станіславенко, Лариса Білозір, Дмитро Чаленко, Андрій Поліщук, а також депутати від "Самопомочі" Андрій Ковальов, Ігор Хміль та Вадим Соляник. 

Нагадаємо, сьогодні депутати "провалили" перше питання сесії - звернення до керівництва країни щодо припинення політичних репресій відносно активістів. Голова обласної ради Анатолій Олійник оголосив перерву в сесії, хоча депутати не розглянули жодного питання.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця