У Вінницькій облраді шукають чотирьох начальників

Вінницька обласна Рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області
Depo.
17 жовтня 2016 11:26
ФОТО: depo.ua

Вінницька обласна рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної ради.

Зокрема, шукають фахівців для зайняття вакантних посад: начальника комунального підприємства "Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації"; начальника комунального підприємства "Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації"; головного лікаря комунальної установи "Жмеринська лікарня відновного лікування" та директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю. 

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління; стаж роботи в системі соціального захисту населення на керівних посадах не менше 5 років.

Документи від кандидатів приймаються до 2 листопада 2016 року з 9:00 до 18:00 години за адресою місто Вінниця, вул. Соборна 70, кімната 313.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця