У Вінницькій облраді шукають чотирьох начальників

Вінницька обласна Рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області

Вінницька обласна рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад керівників підприємств, закладу охорони здоров’я та установи соціального захисту населення.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної ради.

Зокрема, шукають фахівців для зайняття вакантних посад: начальника комунального підприємства "Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації"; начальника комунального підприємства "Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації"; головного лікаря комунальної установи "Жмеринська лікарня відновного лікування" та директора Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю. 

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст); післядипломна освіта в галузі управління; стаж роботи в системі соціального захисту населення на керівних посадах не менше 5 років.

Документи від кандидатів приймаються до 2 листопада 2016 року з 9:00 до 18:00 години за адресою місто Вінниця, вул. Соборна 70, кімната 313.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця