UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінницькій міській раді створюють антикорупційний відділ

Відповідне рішення сьогодні, 26 червня, було ухвалене на сесії міської ради

У Вінницькій міській раді створюють анти…

У Вінницькій міській раді з 1 липня створюють dідділ з питань запобігання та виявлення корупції. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

 Відповідне рішення сьогодні, 26 червня, було ухвалене на сесії міської ради.

"Відділ з питань запобігання та виявлення корупції буде проводити конкретну реальну роботу, а не формальну. Однозначно його працівники повинні ефективно реагувати на всі звернення громадян, будь-які скарги щодо дій працівників Вінницької міської ради та комунальних підприємств. Ви знаєте мою позицію – жорстко реагувати на всі ці виклики. Якщо хтось винен – він повинен  відповідати по закону", –сказав міський голова Сергій Моргунов.

Серед завдань, які виконуватимуть працівники відділу, – розробка, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням. Працівники цієї структури організовуватимуть роботу з оцінки корупційних ризиків у діяльності виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та закладів міської ради. Готуватимуть заходи щодо їх усунення, а також надаватимуть методичну та консультаційну допомогу з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

Новий відділ здійснюватиме й заходи з виявлення конфлікту інтересів, сприятиме його врегулюванню. Також – перевірятиме факти подання декларацій посадовими та службовими особами виконавчих органів міської ради, керівниками комунальних підприємств, установ та закладів міської ради. Якщо будуть зафіксовані факти про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій, про це повідомлятимуть Національне агентство з питань запобігання корупції.

Серед завдань нового відділу – контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, забезпечення захисту працівників, які повідомили про порушення вимог Закону, від застосування негативних заходів впливу з боку керівництва. Відділ  інформуватиме міського голову, Національне агентство та інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

Крім того, робітники відділу організовуватимуть роботу та братимуть участь у службовому розслідуванні у разі виявлення фактів вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, проводитимуть навчання для працівників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств, установ та закладів міської ради щодо змін в антикорупційному законодавстві. Крім того, працівники відділу надаватимуть консультації під час розробки антикорупційних програм. 

Нагадаємо, у міській раді створили "паркувальний" відділ, працівники якого мають стежити за дотриманням правил зупинки, стоянки і паркування автомобілів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"