UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці зросте вартість харчування дітей в школах та дитсадках

Нове рішння виконкому міської ради стосується дітей як пільгових категорій, так і не пільговиків

У Вінниці зросте вартість харчування діт…

На засіданні виконкому міськради затвердили рішення "Про встановлення вартості харчування учнів ДНЗ та ЗОШ" Вінницької міської ОТГ.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "20 хвилин".

У мерії пояснили, що нові ціни на харчування дадуть можливість підвищити якість харчування, поповнити раціон в дітей. 

"Для дітей, віком від 6 до 10 років, які є в родинах загиблих учасників АТО/ООС; дітей, в яких один з батьків є учасником бойових дій; напівсиріт, сиріт; дітей з малозабезпечених родин буде збільшена вартість обідів з 7,5 до 10 гривень. Для дітей, тих самих категорій, але віком від 10 років і старше — 13 гривень. Умовно, зросте ціна обідів на 30%. Діти, які навчаються у дошкільних групах спеціалізованої школи для дітей з особливими освітніми потребами отримають обіди, які будуть коштувати 34 гривні. Зростання ціни харчування дітей пільговиків покриє міський бюджет, на що закладено орієнтовно 2 мільйони гривень", — пояснила керівниця департаменту освіти міськради Оксана Яценко.

Також за її словами, зросте ціна на харчування в дитячих садочках:

"Діти, віком від 3 років, отримуватимуть обіди за 34 гривні (було 28). А діти віком до 3 років — за 22 гривні (було 18). Зросте вартість харчування в школі-дитсадочку селища Десна: батьки сплачуватимуть не 38, а 40% від загальної вартості обіду для школярів. Це на 1,2 гривні більше, ніж зараз є", - пояснила чиновниця. 

Нагадаємо, що у Вінниці відбудовують альтернативну школу, що згоріла.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook