UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці знову перенесли судове засідання у справі Аліси "Вогник", яка спалила декоративний трамвайчик "Рошен"


Цього разу до суду не прийшли представники потерпілої сторони

У Вінниці знову перенесли судове засідан…

Сьогодні, 14 березня, у Вінниці мало відбутись чергове судове засідання щодо активістки Femen, яка у 2017 році спалила декоративний “трамвайчик” на Соборній, однак слухання вчергове перенесли. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вежу".

На засідання з’явились активістка Femen Аліса Виноградова та вінничанин Іван Войтенко із захисником. Хлопець був свідком спалення і його ж звинувачують у тому, що він підтримував вогонь під час горіння “трамвайчика”. Перед початком слухання прокурор Шамалюк зауважив, що до суду не прийшли представники потерпілої сторони ДП “Ізюмінка”, а без них розглядати справу по суті неможливо. До того ж, саме потерпіла сторона ініціювала проведення додаткових експертиз, результат яких мали заслухати на засіданні.

Засідання перенесли на восьме квітня.

А ьогодні чекали на відповідь експертів щодо завданої матеріальної шкоди ДП “Ізюмінка” внаслідок пошкодження декорації “трамвай з діодною підсвіткою” при пожежі 14 листопада 2017 року приблизно о 1:34 біля магазину “Рошен”, який знаходиться за адресою вулиця Соборна,10.

Алісу Виноградову та вінничанина Івана Войтенка, який став учасником події (підтримував вогонь під час горіння “трамвайчика”), звинувачують за другою частиною статті 296 Кримінального кодексу України – у хуліганстві, вчиненому групою осіб, тобто хуліганство, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчиненого групою осіб. Це загрожує ув’язненням терміном до чотирьох років.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року  Вінниці біля "Рошену" оголена дівчина спалила "трамвай Порошенка в офшори".

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook