У Вінниці змагалися найшвидші шахісти

Змагання мали статус 5-го і 6-го етапів чемпіонату Вінницької обласної шахової федерації

У Вінниці змагалися найшвидші шахісти…

У Вінниці на базі МДЮСШ № 6 відбулися  чемпіонати області зі швидких та блискавичних шахів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної шахової федерації.

Змагання мали статус 5-го і 6-го етапів чемпіонату Вінницької обласної шахової федерації, яку очолює міжнародний гросмейстер Аркадій Найдіч.

У чемпіонаті зі швидкої гри стартували 56 спортсменів різної кваліфікації, які представляли Вінницю та Вінницький район, Літин, Піщанку, Жмеринку, Козятин і Калинівку. Золото впевнено здобув молодий майстер ФІДЕ із Вінниці Олег Биковський. Він захопив лідерство на старті та впевнено його утримував, набравши в підсумку 7,5 очка із 9 можливих. Срібним призером став вінницький старшокласник, кандидат у майстри спорту України Дмитро Щербина – 7 очок. Бронза –у вінничанина, кандидата у майстри спорту Олександра Швайгера – 6 очок.

Наступного дня грали в бліц. За медалі боролися 38 спортсменів. Впевнену перемогу здобув Дмитро Щербина – 11 очок із 12 можливих. У юнака не було жодної поразки, лише дві нічиї. Срібним призером став майстер спорту України Артур Роєнко (Жмеринка) – 10 очок. Третя позиція – у Олега Биковського – 9,5 балів.

В обох змаганнях діти складали серйозну конкуренцію дорослим спортсменам. Найкраще серед них показав себе 11-річний кандидат у майстри спорту Максим Біленький (Вінниця). У підсумкових таблицях він розташовувався одразу за основними призерами і отримував нагороду серед кращих гравців із рейтингом до 1700 одиниць ЕЛО.

Було вручено нагороди найсильнішим шахістам серед дітей, ветеранів і жінок.

Наступне шахове змагання у Вінниці відбудеться четвертого серпня. Це буде сьомий етап чемпіонату Вінницької обласної шахової федерації.

Нагадаємо, у Вінниці хлопчик "із затримкою розвитку" виграв шаховий турнір.