У Вінниці завівся автомобільний маньяк

Десять вінницьких іномарок "поплатилися" колесами за стояння у дворі
Depo.
3 лютого 2016 19:25
ФОТО: depo.ua
У Вінниці завівся автомобільний маньяк
У Вінниці завівся автомобільний маньяк

Сьогодні, 3 лютого, у Вінниці в одному з дворів на вулиці Грибоєдова десятьом іномаркам пробили колеса, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gazeta.ua.

За словами місцевого підприємця Бориса Максимчука, пробивали по одному колесові, але не в усіх авто підряд. Проколи були досить великі і водній шині нараховували по кілька дір. До цього часу зловмисники  тільки спускали шини в авто.

"Автомобілі на тротуарах не стояли, проходи до під'їздів не перекривали. Жодна з машин не стояла на газоні або дитячому майданчику", - обурюється Максимчук. 

Бізнесмен каже, сусіди, які не мають автомобілів, завжди були не задоволені паркуванням у дворі. Поліцейські зі свого боку заяву прийняли, але розслідувати випадок не збираються, оскільки шкода не досягла сотні тисяч гривень, як те прописано в новому законодавстві. 

У міськраді пояснили, що паркувати авто у дворах дозволено. Але вони не мають заважали проїзду рятувальникам чи лікарям "швидкої допомоги". Хоча і зізнаються: автостоянки у дворах багатоповерхівок - справжня проблема. 

"Хто ж розраховував, що стільки людей матимуть машини? Мешканці самі визначають, потрібна їм автостоянка чи ні. Особливо пенсіонери проти. Але за два останні роки спільно з жителями облаштували майже 500 паркувальних майданчиків у дворах багатоповерхівок" , - пояснив начальник відділу капітального ремонту міського департаменту житлового господарства Сергій Ткачук.

У Вінниці завівся автомобільний маньяк - фото 1

У Вінниці завівся автомобільний маньяк - фото 2

У Вінниці завівся автомобільний маньяк - фото 3

У Вінниці завівся автомобільний маньяк - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця