UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці затримали 24-річного хлопця, який продавав наркотики через Telegram

Остаточна правова оцінка буде надана після проведення експертизи

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
У Вінниці затримали 24-річного хлопця, я…
Фото: ГУНП у Вінницькій області

Учора, 28 грудня, у Вінниці затримали 24-річного жителя Літинської громади. Хлопець продавав наркотики шляхом "закладок". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу поліції Вінниччини.

"До поліції надійшла оперативна інформація про те, що 24-річний хлопець займається продажем наркотиків. Ця інформація підтвердилась, коли у помешканні, яке орендував підозрюваний, провели невідкладний санкціонований обшук. Відтак, у нього знайшли та вилучили 158 згортків з PVP-cіллю, фасувальні пакетики та ваги", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося, правопорушник продавав наркотики через мобільний додаток Telegram. Спочатку він робив "закладки" по місту, а потім надсилав клієнтам інформацію про місце їхнє місцезнаходження. Усе вилучене направили на експертизу.

Нині триває розслідування. Остаточна правова оцінка буде надана після проведення експертизи.

Нагадаємо, на Вінниччині працівника виправної застукали на спробі продажу наркотиків засудженому. Канабіс, призначений для продажу, працівник установи ховав у банці з варенням.

У Вінниці затримали продавця наркотиків

Наркозлочини на Вінниччині

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme