У Вінниці заборонили рекламувати "сепар-тузим" в Крим та на Донбас

Порушників штрафуватимуть на 850 - 1700 грн.
Depo.
11 серпня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua
У Вінниці заборонили рекламувати "сепар-тузим" в Крим та на Донбас
У Вінниці заборонили рекламувати "сепар-тузим" в Крим та на Донбас

Сьогодні, 11 серпня, виконком Вінницької міськради прийняв рішення "Про заборону розміщення на території міста реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради. 

У виконкомі зауважують, що навіть за два роки після російського вторгнення на українські території, у Вінниці трапляється поодинока реклама літнього відпочинку на анексованому півострові.

"На сьогодні трапляються окремі випадки, коли окремі представники туристичного бізнесу не патріотично відносяться до ситуації, яка склалася на Сході та по Криму. Звісно, що ми не можемо заборонити туроперторам продавати такі путівки, але можемо внести обмеження в рекламуванні цих заходів. Тому, виходячи із суспільної необхідності, на нашу думку, таке рішення є необхідним. Тільки місто Вінниця на війні вже втратило 21 бійця. І ми вважаємо, що рекламувати туристичні подорожі в Крим, на окуповані території, є аморальним", - зазначив перший заступник міського голови Ігор Корольчук.

Відтак виконком міської ради затвердив рішення, що забороняє піар відпочинку та подорожей в Крим і на Донбас.  

"...заборонити на території міста розміщення у будь-який спосіб реклами щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій та відпочинку в Криму на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, на зовнішній поверхні будинків, споруд, на транспорті та зупинках громадського транспорту", - йдеться у тексті документу.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця