UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці вже з’явилися перші вбиральні для собак

Нововведення тестують у парку Дружби народів

У Вінниці вже з’явилися перші вбиральні…

У Вінниці в мікрорайоні "Вишенька" в парку Дружби народів з’явилися собачі вбиральні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з по силанням на "Мою Вінницю".

Станції для прибирання за тваринами вже тестували. Вінничанка Олена щодня двічі вигулює в парковій зоні Вишенського озера мітельшнауцера Еміра. Каже, що завжди прибирала за ним, а зараз це робити буде простіше.

"Класна ідея, ми чекали на такі станції, адже за кордоном вони є повсюди. Прибирати чи не прибирати – справа кожного, але починати треба із себе. А такі вбиральні, на мою думку, спонукають людей бути більш культурними у вигулі собак", – додає Олена.

На черзі – встановлення ще трьох станцій. Під них вже залили бетоном спеціальні стовпчики, на яких розмістять диспансер із пакетами та контейнер для смітника. На кожній вбиральні – напис "Будь ласка, приберіть за своїми улюбленцями".

Нагадаємо, встановлення таких вбиралень ініціювала вінничанка Ірина Баранович. Разом із 11-річною донькою та її подругами жінка подала свій план на конкурс "Аукціон проєктів" та отримала  фінансову підтримку на втілення ідеї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook