У Вінниці встановлять сім нових трамвайних зупинок

Нині розпочалися роботи зі встановлення посадочного павільйону на зупинці "Данила Галицького" (колишня 40-річчя Перемоги)
Depo.
15 липня 2016 15:27
ФОТО: depo.ua
У Вінниці встановлять сім нових трамвайних зупинок
У Вінниці встановлять сім нових трамвайних зупинок

Цьогоріч у Вінниці по Хмельницькому шосе на семи трамвайних зупинках від вулиці "Данила Галицького" до Барського шосе заплановано встановити посадочні павільйони нового зразка. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради. 

За слвоами в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимира Ніценко, павільйони українського виробництва.

"Конструкція прозора, зроблена зі скла, щоб не перевантажувати міський простір. Такі зупинки вписуються в середовище як сучасної, так й історичної забудови", – каже чиновник.

Конструкція захищає від опадів, а матовий дах – від сонця. Посадочний павільйон матиме спеціальні "кишеньки", у яких буде розміщена соціальна реклама та схема руху громадського транспорту. На зупинці облаштують тактильну плитку для людей з вадами зору. Завдяки випуклим смужкам вони можуть зрозуміти напрямок руху, а рельєфна плитка вздовж дороги – попереджатиме про небезпеку.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця