ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі

Троє переможців у липні протягом трьох тижнів перебуватимуть у Польщі на Міжнародному пісенному конкурсі
Depo.
28 травня 2016 15:58
ФОТО: depo.ua
У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі
У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі

У Вінниці відбувся фінальний етап 2-го Всеукраїнського пісенного фестивалю-конкурсу "Золотий Птах" для дітей та молоді з обмеженими можливостями, передає кореспондент Депо.Вінниця.

Під час фінального Гала-концерту в обласному музично-драматичному театрі імені Садовського стали відомі імена переможців, які вже у липні будуть представляти Україну на Міжнародному 20-му пісенному фестивалі "Чехочинські творчі зустрічі".
Загалом переможців семеро, по три місця у двох вікових категоріях, а це від 10 років до 16, і від 16 років до 23, а також гран-прі фестивалю конкурсу.

"Коли ми це все задумували, не було ще таких важких часів , але будемо мати надію, що фестиваль буде продовжуватися. Цьогоріч було надіслано біля 40 анкет , 20 ми відібрали, але на жаль двоє діток не приїхали, тому цьогоріч 18 учасників з 11 регіонів Київ, Кіровоград, Суми, Івано-Франківськ, Львівська і Вінницькі області, Полтава. Кожна дитина не залишилася без грошової премії і подарунків. Але це є конкурс і ми їх так налаштовуємо, що вони повноцінні члени суспільства, що вони повинні йти вперед і чогось досягати і мати бажання приймати участь у таких конкурсах. До Польщі на 21 день поїдуть троє переможців, які вибороли два перших місця і гран-прі" - розповіла організатор фестивалю Людмила Бушинська .

Тож цьогоріч до Польщі помандрують 10 річний Павло Шокота з Сум, 21-річна Діана Подрєзєнко з Полтави та володарка гран-прі 12 річна Марія Сухолець із Кіровограда.

У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі - фото 1

У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі - фото 2

У Вінниці визначили переможців конкурсу "Золотий птах", які поїдуть на фестиваль до Польщі - фото 3

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця