У конкурсі "Шалені перегони" брали участь діти від трьох до 12 років

Марина Перката
Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця
У Вінниці визначили хто з маленьких вінн…

У суботу 4 вересня, у Вінниці на центральній алеї Лісопарку пройшов конкурс "Шалені перегони" на велосипедах, самокатах та біговелах. У змаганнях взяли участь 130 вінничан віком від трьох до 12 років. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінницьку міську раду.

Діти змагалися у різних вікових групах на своїх транспортних засобах: велосипедах, самокатах та біговелах.

Переможців визначили у кожній віковій групі. Дівчатка та хлопчики змагалися окремо.

Серед хлопчиків - велосипедистів у віковій групі 3-4 роки перше місце посів Роман Оголь, друге – Володимир Сіроштан, третє – Михайло Подгурський. Серед хлопчиків 5-6 років "золото" у Максима Поблоцького, "срібло"- у Максима Каплюка, "бронза" – у Артема Бабіна. Щодо дівчаток з цієї вікової категорії, перше місце у Дани Ольшецької, друге посіла Неля Косаренко і третє – Мирослава Міщук.

У віковій категорії 7-9 років серед хлопчиків перше місце зайняв Даніїл Мартишкін, серед дівчаток – Валерія Тарануха.

У віковій групі 10-12 років серед дівчаток перше місце посіла Тетяна Гуменна. Серед  хлопчців найшвидшим виявився Андрій Сивуха.

Серед самокатчиків переможцями стали Карина Рябушкіна та Дамір Мира.

А у змаганні на біговелах "золото" отримала Кіра Коваленко та  Назар Лехман, кожен у своїй групі.

Найшвидші учасники змагань отримали призи від організаторів, решта – приємні емоції та грамоти про участь.

Нагадаємо, на Вінниччині 19 вересня проведуть веломарафон " Закрутка по-вінницьки". Організатори повідомляють, що на учасників очікує демократичний формат групової гонки.