ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці викрили "конверт"-мільйонник

Двоє вінничан переводили в готівку кошти кількох десятків сільськогосподарських та будівельних структур з чотирьох областей
Depo.
6 квітня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua
У Вінниці викрили "конверт"-мільйонник
У Вінниці викрили "конверт"-мільйонник

Співробітники Служби безпеки України спільно Національною поліцією викрили у Вінниці міжрегіональний конвертаційний центр з щоденним обігом до трьох мільйонів гривень, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-групу СБУ.

Центр організували двоє вінничан, які переводили в готівку кошти кількох десятків сільськогосподарських та будівельних структур з Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Київської областей. Гроші відмивалися через фіктивні фірми на підставі безтоварних угод. Серед клієнтів конвертцентру співробітники спецслужби виявили три державні аграрні підприємства.

За попередніми оцінками зловмисники встигли вивести в "тінь" майже двісті мільйонів гривень.

Під час обшуків правоохоронці вилучили щоденну виручку конвертцентру, двадцять три печатки фіктивних підприємств, реєстраційні та фінансово-господарські документи, комп'ютерну техніку з системою "клієнт-банк" та чекові книжки. Наразі проводиться перевірка банківських рахунків, які використовувалися конвертаційним центром.

Відкрито кримінальне провадження та тривають невідкладні слідчі дії.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця