У Вінниці викликали рятувальників, щоб відкрити сейф з бюлетнями

Через інцидент дільниця розпочала роботу із півгодинним запізненням

Із запізненням на півгодини розпочала роботу дільнична виборча комісія № 051557, що знаходиться у загальноосвітній школі №22 Вінниці. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Голос України".

Для відкриття сейфу викликали рятувальників Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Вінницькій області. За словами  керівника прес-служби ДСНС в області Олександра Кутового, по допомогу до рятувальників звернулись поліцейські.

"Нам зателефонували з поліції і повідомили про необхідність відкриття сейфу. На місце виїхав автомобіль, укомплектований спеціальним обладнанням, і троє рятувальників. У присутності поліцейських вони оперативно виконали роботу з відкриття сейфу", - зауважив Кутовий.

Про те, що комісія вчасно не розпочала роботу, обласне  управління Нацполіції повідомив поліцейський, який чергує на ДВК№ 051557. За словами керівника відділу комунікації обласної поліції Анни Олійник, інформацію про факт порушення внесли до журналу єдиного обліку заяв та звернень. Після перевірки причин буде прийнято рішення про можливе відкриття провадження і притягнення винних до відповідальності.

Головне фото: Вежа.

Нагагдаємо, що з'явились перші дані щодо явки на Вінниччині.

Читайте також: Вибори президента України: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця