UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Вінниці відзначили відкриття XV Універсіади

20 вересня визначене як Міжнародний день студентського спорту

У Вінниці відзначили відкриття XV Універ…

Сьогодні, 20 вересня, у Міжнародний день студентського спорту, студенти та викладачі вінницьких вишів зібрались на Європейській площі  на урочистості  з нагоди відкриття XV Універсіади України 2019-2020 рр. серед  студентської молоді. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької ОДА.

20 вересня визначене як Міжнародний день студентського спорту, відповідно до рішення 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, з 2015 року. Цього року на його відзначення  різноманітні заходи проходять одночасно в усіх регіонах  України, участь у них беруть понад 40 000 студентів із 285 закладів вищої освіти.

Студенти Вінницьких університетів та коледжів під час свята  на Європейській площі обласного центру демонстрували свою вправність у спортивних танцях, показували акробатичні вміння та залучали до рухової активності усіх учасників заходу.

Під час урочистостей   також були вручені кубки  вищим навчальним закладам та викладачам-переможцям XІV літньої Універсіади  від Вінниччини.

Серед  найспортивніших вишів Вінниччини - ВДПУ ім. М.Коцюбинського, ДонНУ ім.Василя Стуса, Вінницький технічний  та торгово-економічний університети.

Універсіада України проводиться щорічно з метою стимулювання розвитку фізичної культури і спорту у закладах вищої освіти, її програма включає 18 видів спорту.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook