ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці відкрили Центр допомоги бійцям АТО

В Центрі сконцентрували спеціалістів з різних департаментів ОДА, щоб оперативно вирішувати питання бійців
Depo.
25 березня 2016 08:45
ФОТО: depo.ua
У Вінниці відкрили Центр допомоги бійцям АТО
У Вінниці відкрили Центр допомоги бійцям АТО

У четвер, 23 березня, у Вінниці відкрився Вінницький обласний центр допомоги бійцям АТО, повідомляє Depo.Вінниця.

У Центрі працюватимуть держслужбовці з різних департаментів ОДА, які допомагатимуть бійцям вирішувати різноманітні питання: земельні, працевлаштування, оздоровлення та реабілітації. 

"В цій будівлі також розміщений обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який збиратиме по області інформацію щодо соціальних потреб бійців та їх сімей. В складі цього центру працюють два психологи, які пройшли тренінги подолання посттравматичного синдрому. Вони надаватимуть первинну психологічну консультацію бійцям", - зазначила начальник Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Крім того навпроти Центру знаходиться Департамент цивільного захисту ОДА, де ньому ведеться квартирний облік сімей загиблих учасників АТО, бійців, які отримали статус інвалідів війни та яким ампутували кінцівки.

Нагадаємо, деякі вінницькі волонтери були проти того, щоб подібний Центр створювала влада. Вони переконані, що його мали б створити волонтери і вони ж у ньому мають працювати, оскільки найбільше знають про проблеми і потреби демобілізованих бійців. Крім того, на їх думку, такий центр буде "кишеньковим".

У Вінниці відкрився Центр допомоги бійцям АТО - фото 2

У Вінниці відкрився Центр допомоги бійцям АТО - фото 3

У Вінниці відкрився Центр допомоги бійцям АТО - фото 4