ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Вінниці відкрилась виставка політичної карикатури

Карикатури показують найбільш актуальні проблеми сучасного світу, передані через гіперболу і сарказм
Depo.
8 вересня 2015 17:48
ФОТО: depo.ua
У Вінниці відкрилась виставка політичної карикатури
У Вінниці відкрилась виставка політичної карикатури

На Європейській площі у Вінниці відкрилась Міжнародна виставка політичної карикатури. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на lorna-l.livejournal.com.

Організували захід Інститут світової політики (Київ) та громадська організація "Euforion" (Братислава). За два роки існування виставки, її вже відвідали жителі Словаччини, Чехії, Польщі, Угорщини та Грузії.  Також карикатурна виставка вже побувала в Дніпропетровську та Одесі.

На виставці преставлено понад 40 робіт найвідоміших карикатуристів зі всього світу: Деріла Кейгла (США), Мартіна Шутовеца (Словаччина), Гіоргі Гамезардашвілі (Грузія), Чаби Варги (Урорщина), Анджея Млечка (Польща), Павела Рейзенауера (Чехії) та Олега Смаля (Україна).

"Ця виставка є демонстрацією базових свобод - свободи самовираження та свободи слова; прикладом критичного ставлення до політиків, які були обрані служити, а не правити. Вони несуть відповідальність за свої дії, а тому можуть ставати об'єктом критики з боку ЗМІ та громадського суспільства", - пояснила аналітик Інституту світової політики Дарія Гайдай.

Захід триватиме до 28 вересня. Організатори проекту мають надію, що Міжнародна виставка політичної карикатури сприятиме популяризації інтелектуальної політичної карикатури в Україні.

Більше новин читайте на сайті Depo.Вінниця.