У Вінниці в зоопарку народилися лошата

Малюки з’явилися у родини коней поні і рідкісних гуцульських коней

У Подільському зоопарку у Вінниці народилися лошата у родини коней поні і рідкісних гуцульських коней. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу зоопарку.

Поні народили первістка. "Хлопчик" вже цілком самостійний і багато часу проводить без мами. Як і його батько, він має коричневе забарвлення. В адміністрації зоопарку розмірковують над тим, як доповнити колекцію зоопарку представниками більш яскравих порід поні.

А в родині рідкісних гуцульських коней з’явилася маленька "дівчинка". Їй лише півтора тижні. На відміну від малюка поні, вона майже не відходить від мами. Працівники зоопарку розповідають, що вагітність у її матері тривала 11 місяців. Коли ж мама готувалась до пологів, батька від породіллі відлучили і розмістили у вольєрі поряд. Вага "дівчинки" при народженні склала близько 35 кг. Вже через три години після народження вона встала на ноги і почала ссати материнське молоко.

Працівники зоопарку зазначають, що розвивається лошатко нормально. Підгодовувати його не доводиться. Йому вистачає материнського молока.

Діти в родині гуцульських коней народжуються раз на рік. За 3,5 роки перебування у Подільському зоопарку пара дає потомство вже вдруге. Неподалік у сусідньому вольєрі зростає лоша, яке народилось у цих коней торік. Воно часто заглядає у вольєр до мами і новонародженої сестрички, чекаючи, коли ж можна буде знову бути поряд з мамою.

Нагадаємо, навесні у звіринці з’явилися на світ сурикати і мавпеня, трохи раніше – дитинча лами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця